Telpas pasākumiem

Rīgas Kongresu namskinoteātris “Splendid Palace” un Melngalvju nams kā Rīgas vēsturiskie pasākumu centri ieguvuši īpašu nozīmi pilsētas kultūras dzīvē. Šo namu kultūrvēsturiskais mantojums un greznums piešķir neatkārtojamu gaisotni ikkatram pasākumam! Daudzveidīgas zāles, kvalitatīva apkalpošana un izcila atrašanās vieta Rīgas centrā - viss nepieciešamais, lai Jūsu pasākums kļūtu par neaizmirstamu notikumu!Splendid Palace

Unikāls kultūras centrs ar greznām neobaroka stila zālēm būs īstā vieta Jūsu sarkanā paklāja pasākumam. Plašās, spožā interjerā veidotās telpas piemērotas konferencēm, korporatīviem pasākumiem, izlaidumiem, koncertiem un teātra izrādēm, spējot vienlaikus uzņemt līdz pat 700 viesiem.
> skatiet telpas, klikšķinot uz virsraksta

Rīgas Kongresu nams

Lielākā koncertu un konferenču zāle Rīgas centrā un viena no pilsētas populārākajām kultūras norišu vietām, ik gadu uzņem ap 200 dažādu pasākumu. Būdama iecienīta skatuve koncertiem un izrādēm, Rīgas Kongresu nams tiek novērtēts arī konferenču, izstāžu un prezentācijas pasākumu rīkošanai. Plašais foajē un vairākas semināru telpas ļauj izpausties arī lielāku pasākumu rīkotājiem.
> skatiet telpas, klikšķinot uz virsraksta

Melngalvju nams

Greznais nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte un viena no pateicīgākajām vietām reprezentatīvu pasākumu rīkošanai. Nama greznās telpas, prestižā vēsture un centrālā atrašanās vieta piešķirs īpašu svinīgumu Jūsu pasākumam, ļaujot tam kļūt par neaizmirstamu notikumu.
> skatiet telpas, klikšķinot uz virsraksta– Drukāt dokumentu