Projekti

Lildlauka "Spilve" teritorijas attīstības vīzija

Spilves lidlauka teritorija atrodas Daugavas kreisā krasta, Spilves pļavās. Austrumu pusē tā robežojas ar Daugavgrīvas ielas trasi. Dienvidu un Dienvidaustrumu daļā atrodas ēku grupa, bijušās Spilves lidostas ēkas, arī galvenā pasažieru termināla ēka.Rietumu pusē teritorija robežojas ar mazdārziņu zonu un Hapaka grāvi. Projekta mērķis ir izstrādāt lidlauka „Spilve” infrastruktūras attīstības un investīciju plānus, nodrošināt paredzēto investīciju projektu realizāciju, materiālo resursu un papildus finanšu līdzekļu piesaisti. Perspektīvā lidlaukam „Spilve” iegūt valsts nozīmes civilās aviācijas lidlauka statusu un izveidot aviācijas muzeju.

Biroju un tehnoloģiju centrs Rumbulā, Latvija, Rīga, Maskavas iela 444

Tehnoloģiskā parks - uzņēmumiem, kas domā par enerģijas patēriņa efektivitāti, ar enerģijas taupīšanu un pasīvās enerģijas ieguvi saistītiem jaunajiem uzņēmējiem.

Tehnoloģiskā parka mērķis - veicināt "zaļās domāšanas" izplatību sabiedrības apziņā un apkārtējās vides aizsardzību.

Rīgas Kongresu nama rekonstrukcija

Rīgas kongresu nama rekonstrukcijas mērķis ir izveidot savstarpēji vienotu daudzfunkcionālas zāles un rekreācijas telpu risinājumu, kas kontekstā ar modernākajām apskaņošanas un akustisko sistēmu tehnoloģijām nodrošinātu visplašākās iespējas dažādu pasākumu organizēšanai ar pasākumu amplitūdu no populārās un simfoniskās mūzikas koncertiem līdz runas priekšnesumiem, nodrošinot tādus skatuves izmērus, lai vienlaicīgi uz tās netraucēti varētu izvietot simfonisko orķestri un kori, kā arī maksimāli palielināt sēdvietu skaitu.

Nodots ekspluatācijā - Saktas ziedu tirgus

Mērķis: - Izbūvēt mūsdienu prasībām un nepieciešamajām ērtībām piemērotas tirdzniecības vietas saskaņotā arhitektoniskā veidolā, ainaviski to iekļaujot apkārtējā – Vērmanes parka vēsturiskajā vidē. Saglabāt vēsturiski izveidojušos tradīciju, ka Vērmanes dārzam pieguļošajā teritorijā gar Tērbatas ielu ir izvietots puķu tirgus, centrālā un ikvienam atpazīstamā ziedu iegādes tirdzniecības vieta Rīgas centrā.– Drukāt dokumentu