Atpakaļ

Jaunumi

"SPLENDID PALACE" SEZONAS ATKLĀŠANAS SEANSS - FANTOMASS

Kinoteātra “Splendid Palace” sezonas atklāšanas pasākumā uz lielā ekrāna atkal plosīsies “Fantomass”!

Kad franču detektīvromānu rakstnieki Pjērs Suvestrs un Marsels Alēns radīja Fantomasu tālajā 1911. gadā, tie noteikti nedomāja, ka viņu izdomātais personāžs dzīvos tik ilgu dzīvi grāmatās, radio lugās un tolaik vēl pavisam eksotiskajā kinematogrāfā. Un pilnīgi noteikti ne to, ka īsteni pasaules slavu šis personāžs iemantos caur komēdijas prizmu - režisora Andrē Junbela triloģija ar Luiju de Finesu un Žanu Marē galvenajās lomās būtiski atkāpās no pirmavota, ieviešot tajā komēdijas un pat parodijas notis, gan iesmejot par tobrīd strauji aktuālo un Džeimsa Bonda popularizēto spiegu kino tēmu, gan arī cītīgi sekojot tā piemēram. Tieši šis “Fantomass” kļuva par publikas mīluli un tieši viņu mēs arī skatīsimies kinoteātra “Splendid Palace” sezonas atklāšanas pasākumā 21. augustā!

Fantomass ir leģendārs noziedznieks, laupītājs un zaglis, kura īsto seju neviens nav redzējis - izmantojot sarežģītas maskas un kostīmus, viņš var atveidot praktiski ikvienu, radot apjukumu policijas rindās. Kad avantūrisks žurnālists Fandors (Žans Marē) publicē fiktīvu interviju ar Fantomasu, viņš ir saniknots un draud žurnālistam ar izrēķināšanos. Taču Fantomasam pa pēdām seko viņa ilggadējais pretinieks, nenogurdināmais inspektors Žuvs (Luijs de Finess), kura uzstājība ir salīdzināma vien ar viņa stulbumu…

UNIKĀLA IESPĒJA:

Pirmo reizi skatieties filmu oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās vai arī ar leģendāro un skatītāju iemīļoto padomju laika dublāžu krievu valodā! Filma oriģinālvalodā tiks demonstrēta kinoteātra Lielajā zālē 19.00, bet dublēta krievu valodā - paralēli kinoteātra Mazajā zālē 19.30.

“Fantomass” (“Fantomas”)
Francija, 1964. gads, 100 min.
Režisors: Andrē Junabels
Galvenajās lomās: Žans Marē, Luijs de Finess, Milēna Demonžo, Žaks Dināms

Ieeja: 8.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 6.00 EUR!

Biļetes (oriģinālvalodā)
Biļetes (dublēts krievu valodā)Share


– Drukāt dokumentu