Atpakaļ

Jaunumi

Nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums Lielais Kristaps! Noslēguma ceremonija 12. novembrī!

Būs iespēja redzēt Latvijas jaunākās, balvai Lielais Kristaps nominētās filmas.
Pateicoties Nacionālā Kino centra programmai Latvijas filmas Latvijas simtgadei.
Šogad varam lepoties ar bagātīgu filmu klāstu un būs sīva konkurence par balvām!
 

ATKLĀŠANAS CEREMONIJA - 7. novembrī, 18.30!
Šogad atklāšana ar restaurētu un digitalizētu filmu seansu par godu šī gada balvas par mūža ieguldījumu filmu mākslā laureātiem, kino zinātniekiem Ābramam Kleckinam un Mihailam Savisko, kuri vairāk nekā piecdesmit gadu garumā pašaizliedzīgi nodarbojās ar sabiedrības izglītošanu par kino. (biļetes pieejamas augstāk)

Nedēļas laikā no 7. - 13. novembrim, skatītājiem būs iespēja vienkopus noskatīties izcilu Latvijas jaunāko filmu izlasi - visas balvai nominētās filmas, jaunu filmu pirmizrādes, studentu filmas, bērnu filmas, tikties ar filmu autoriem un piedalīties radošajās darbnīcās. Pateicoties Nacionālā Kino centra programmai “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”, šogad “Lielā Kristapa” skatēs ir bagātīgs filmu klāsts un sīva konkurence par balvām.

Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominētās filmas un profesionāļus izvērtēs starptautiska žūrija, kuras sastāvā ir kinozinātnieks Ph. D. Juris Civjans (ASV), Holivudas aktrise Rutanja Olda (ASV), kinozinātniece Dr. Elīna Reitere (Vācija), Riga IFF radošā direktore Sonora Broka (Latvija), režisors Viesturs Kairišs (Latvija) un filmu producente Linda Krūkle (Latvija). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kā arī seko līdzi jaunumiem un notikumiem no festivāla kinoteātra "Splendid Palace" Facebook lapā. 


Share


– Drukāt dokumentu