Atpakaļ

Jaunumi

Kinoteātrī “Splendid Palace”, Melngalvju namā un Rīgas Kongresu namā tiek atcelti visi pasākumi

Pamatojoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanai saistībā ar koronavīrusu “COVID-19” izplatību, no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim* kinoteātrī “Splendid Palace”, pasākumu centros “Melngalvju nams” un “Rīgas Kongresu nams” tiek atcelti visi šajā laikā plānotie publiskie pasākumi.

Kinoteātrī “Splendid Palace” plānotie kino seansi tiek pārcelti uz vēlāku laiku pēc 14. aprīļa. Ar jau iegādātajām kino biļetēm to pašu filmu varēs noskatīties vēlāk vai arī biļetes varēs mainīt uz citas filmas seansu, kad kinoteātris būs atvērts apmeklētājiem. Par precīzu pārcelto kino seansu demonstrēšanas laiku lūgums sekot līdzi kinoteātra tīmekļa vietnē www.splendidpalace.lv. Informējam, ka kinoteātrī “Splendid Palace” līdz 14. aprīlim būs slēgtas arī kases.

No šodienas līdz 14. aprīlim apmeklētājiem ir slēgts Melngalvju nams. Visi publiskie pasākumi, tajā skaitā plānotās ekskursijas tiek atceltas un pārceltas uz citu laiku pēc 14. aprīļa.

Visi publiskie pasākumi līdz 14. aprīlim tiek atcelti arī pasākumu centrā “Rīgas Kongresu nams”. Sīkākai informācijai par pasākumu pārcelšanu vai naudas atgriešanu par jau iegādātajām biļetēm lūdzam interesēties Biļešu paradīze un Biļešu serviss vai pie pasākuma rīkotāja.

Visiem pasākumu rīkotājiem, kuri laikā periodā no 13. marta līdz 14. aprīlim rezervējuši telpu nomu kinoteātrī “Splendid Palace”, pasākumu centros “Melngalvju nams” un “Rīgas Kongresu nams” un ārkārtējās situācijas dēļ valstī šos pasākumus nākas atcelt, tiek piedāvāts tos pārcelt rīkot citā laikā gada ietvaros līdz 2021. gada 14. aprīlim. Sīkāk par to lūgums interesēties, rakstot uz e-pastu .

*Līdz 14. aprīlim pie nosacījuma, ja valstī netiek pagarināta ārkārtas situācijaShare


– Drukāt dokumentu