Atpakaļ

Jaunumi

AVIS KINO VAKARI “DESMIT IZCILI CEĻOJUMI” – ROAD MOVIE KLASIKAS PĒRLES GADA GARUMĀ KINOTEĀTRĪ “SPLENDID PALACE”!

BIĻETES

2019. gadā ar vēl nebijušu kinolektoriju klasiskā kino cienītājus priecēs kinoteātris “Splendid Palace”, aicinot baudīt brīvību, romantiku, spriedzi un piedzīvojumus road movie žanra desmit izcilākajās filmās. “Splendid Palace” sadarbībā ar pilna servisa līzinga un autonomas uzņēmumu AVIS piedāvā iespēju iepazīt pasaulē iemīļotā žanra labākos paraugus, kurus izvēlējušies kino eksperti. Pirms katra seansa uz sarunām par līkločiem, negaidītiem pagriezieniem, pitstopiem, ceļabiedriem un citām neatņemamām žanra sastāvdaļām aicinās kompetenti līdzbraucēji – kinokritiķi, aktieri un cilvēki, kuru ikdiena saistīta ar auto.

Pēdējos gados tematiski kino vakari kļuvuši par iecienītu žanru, kas piedāvā interesentiem ne vien noskatīties lieliskas filmas, bet arī uzzināt daudz jauna par to nozīmi kino vēsturē, noklausoties lekcijas vai sarunas pirms seansa. Jaunais kino vakaru cikls pirmo reizi piedāvā skatītājiem klasisko road movie tēmu. 

Pirmais no “Desmit izciliem kino ceļojumiem” notika 29. janvārī plkst. 19.00 ar 90. gadu road movie kino klasikas ikonu, režisora Deivida Linča filmu “Mežonīgie sirdī” (Wild at Heart). Lūk, kā mums gāja.

Nākamais ceļojums gaidāms jau 26.martā – režisora Žana Lika Godāra filma “Nicinājums” (Le Mepris). Trešā cikla filmas līdzbraucēji – jaunā latviešu "road movie" "Blakus" režisore Alise Zariņa un Latvijas Universitātes profesors Viktors Freibergs.

 

BIĻETES

Nākamie seansi:

26.martā plkst. 19.00 - ““Nicinājums” (Le Mepris, rež. Žans Liks Godārs) BIĻETES;

30.aprīlī plkst. 19.00 - “Telma un Luīze” (Thelma & Louise, rež. Ridlijs Skots) BIĻETES;

28.maijā plkst. 19.00 - “Brāļi Blūzi” (The Blues Brothers, rež. Džons Landiss) BIĻETES;

27.augustā plkst. 19.00 - “Taksists” (Taxi Driver, rež. Mārtins Skorsēze) BIĻETES.

Ieeja: 8.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 6.00 EUR!

 


Share


– Drukāt dokumentu