Jaunumi

HANNA: BUDISMA NEIZSTĀSTĪTAIS STĀSTS – DOKUMENTĀLĀ FILMA

6.oktobrī plkst.18.00 kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma filma “Hanna: Budisma neizstāstītais stāsts”, kura vēsta par Hannu Nidālu un viņas dzīves darbu, pateicoties kuram Tibetas budisma mācība ir nonākusi Rietumos.

Rīgā ar koncertšovu uzstāsies Holivudas zvaigzne Roberts Davi

5. oktobrī Rīgas Kongresu namā uzstāsies leģendārais Holivudas aktieris Roberts Davi „Born Free Tour” koncertturnejas ietvaros. Davi uzstāsies ar iespaidīga pavadošā sastāva mūziķiem. Starp tiem ir Frenka Sinatras orķestra oriģinālais pianists, „Grammy” balvas ieguvējs Randy Waldman un pasaulslavenais bundzinieks Davids Tulls.

22. septembrī festivāla “Baltijas pērle” ietvaros Rīgas Kongresu namā notiks radoša tikšanās ar Renātu Ļitvinovu

“Visos cilvēkos ir skapītis ar smalkām kristāla glāzēm, kas piepildītas ar mūsu ilūzijām… Skapītis atveras, un glāze sasitas. Dažas ilūzijas sairst pakāpeniski, no tikšanās uz tikšanos. Kā trauslie eglīšu rotājumi. Katru gadu, cits pēc cita… Mītiem nav jāsabrūk, un tomēr…” saka Renāta Ļitvinova.

ATKAL - Jāņa Skuteļa stāvizrāde

Stāvizrāde “Atkal” kinoteātrī “Splendid Palace” no 5.oktobra!

Jānis Skutelis ir komiķis, aktieris, režisors. Cilvēku smīdināšanā un stāvizrāžu veidošanā Latvijā sevi apliecinājis augstākajā līmenī. Kopš 2009. gada Jānis Skutelis veido stāvizrādes (stand-up comedy), gandrīz katru gadu piedāvājot publikai jaunu garadarbu: 2015. gadā tapa stāvizrāde “Politika”, pirms tam ievērojamu popularitāti iemanoja izrādes - “Viens” (2014), “Splendid” (2013), “Optimistika” (2012) un “Paranoja” (2011). Visas izrādes guvušas plašu atzinību, kopā nospēlētas vairāk kā 100 reizes gan Rīgā, gan citās lielākajās Latvijas pilsētās.

VĀCU KINO KLUBA NORISE

Dārgie apmeklētāji! 28.septembra VĀCU KINO KLUBA filmas "Alki Alki" seanss, notiks mājīgajā “Film Noir” zālē.

CEĻOJUMS UZ SPĀNIJU

Saule, sangrija un silta, patīkama pēcgarša – īstais kino Latvijas rudenim! Skatieties filmu “Ceļojums uz Spāniju” Kinoteātrī "Splendid Palace" jau no 30. septembra!

PIRMDZIMTAIS

No 30.septembra kinoteātris "Splendid Palace" sāks demonstrēt Aika Karapetjana filmu "PIRMDZIMTAIS".

SENIORU SEANSS - MADĀMA

26.septembrī plkst.13.00 kinoteātris Splendid Palace seniorus aicina noskatīties romantisku franču komēdiju „Madāma”.

Īpašs filmu pasākums vidusskolēniem!

Rīgas kinoteātrī “Splendid Palace” 4. un 5. oktobrī plkst. 15.30 notiks festivāla ‘'Manhattan Short’’ skates skolēniem. Uz pasākumiem ieradīsies arī festivāla organizētājs Latvijā režisors Staņislavs Tokalovs un vienas no festivāla dalībniecēm – Latvijā veidotās īsfilmas ''Sarauj, Just!'' radošā komanda. Pasākuma ilgums - 2 stundas.

Skolēnu un jauniešu kinolektoriju cikls

Kinoteātris "Splendid Palace" sadarbībā ar jaunatnes organizāciju Jest; jau trešo gadu pēc kārtas piedāvā skolēnu un jauniešu kinolektoriju ciklu. Ņemot vērā tuvākajā laikā gaidāmo Latvijas kino ražu, kas saistāma arī ar Latvijas simtgades norisēm, šoreiz kinolektorijā piedāvāsim četras pavisam jaunas dažādu žanru Latvijas filmas.– Drukāt dokumentu