Kalendārs

Atpakaļ

Komēdija 'Steidzami apprecēšos' / Комедия 'Срочно выйду замуж'Lielā zāle

Piedāvājam Jūsu uzmanībai jaunu izrādi "Steidzami apprecēšos ".

Asprātīga V. Vēbera  komēdija pēc Sema Bobrika stāsta motīviem, kurā uz skatuves izmantota vizualizācija. Sižeta centrā - jauna, neatkarīga sieviete Džaneta Hastingsa. Viņa dzīvo lielas pilsētas centrā, būvē savu karjeru un... pilnīgi neaizdomājas par savu personīgo dzīvi. Līdz brīdim, kad pie viņas durvīm uzrodas svešinieks. Konkrētāk - viņas ekstravagantās tantes Martas sūtnis. Kurjers, kurš piegādājis Džanetai vīrieti bezsamaņas stāvoklī... Ar ko beigsies izmisīgais tantes mēģinājums izdot vecmeitu pie vīra? Uz ko ir spējīga mīlestība? To skatītājiem pastāstīs izrāde, kurā ir spilgtas epizodes ar dziesmām un dejām un izteiksmīgas dekorācijas primitīvista Anri Russo stilā.

Patiesi, dzirdot pieminam dramaturga un scenāriju autora Sema Bobrika vārdu, ne katrs uzreiz atcerēsies, kurš tas ir. Tomēr, atliek pieminēt, ka tieši viņš ir uzrakstījis scenāriju tādam kulta multiplikācijas seriālam kā "Flintstones", lai nešaubītos par to, ka šī autora darbi ir pelnījuši pašmāju teātra cienītāju uzmanību. Šo apgalvojumu pierāda daudzie amerikāņu dramaturgam piešķirtie prestižie apbalvojumi, tai skaitā trīs Amerikas rakstnieku ģildes apbalvojumi. Pēc Sema Bobrika darba uzvestā izrāde "Nekad nav par vēlu", ar 2016. gada novembri ir iekļauta Satīras Teātra repertuārā.

Izrāde "Steidzami precēšos" ir kārtējais režisora Valērija Sarkisova darbs. Viņš ir labi pazīstams krievu teātra cienītājiem, pie tam ne tikai galvaspilsētā, bet arī Sankt - Pēterburgā, Ņižņij Novgorodā un citās pilsētās. Uz šī režisora uzvestajām izrādēm, tika aicināti Majakovska Teātra un Tagankas Teātra skatītāji. Izrāde "Steidzami apprecēšos " - lieliska iespēja jautri pavadīt laiku!


Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Biļešu cenas: 10.00 - 40.00

Papildus informācija:

Aktieri:
Nellija Uvarova
Dmitrijs Millers
Ljubov Rudenko
Olga Turajeva
Aleksejs Maslovs
– Drukāt dokumentu